Přehnaně neoriginální blog přehnaně neoriginální Dívky.

26. února 2015 v 23:03 | Dívka.
Nikdy jsem si nepotrpěla na proslovy, jednak protože jsou většinou přehnaně vychloubačné, dojemné, nebo prostě zbytečné. Jenže občas je celkem příjemné se z něčeho vykecat, vypsat nebo se na všechno vykašlat. Já si vybrala vypsání, i když na něco se vykašlat zvládám celkem obstojně. Přes všechno kašlání mám stejně ucpaný mozek a potřebuju to ventilovat. Ráda přemýšlím, ale nerada mluvím. Proto mi jistý člověk doporučil psaní blogu. I kdyby ho nikdo nečetl, je to zbůsob jak vytáhnout myšlenky z mozku.
Tohle není můj první a pochybuju o tom, že poslední, blog. Nejdéle jsem u jednoho vydržela 2 roky (na mě hodně dlouhá doba), ale když oslavil druhé narozeniny, zabalila jsem to. Aktivitu měl obstojnou a já si už přesně nevzpomínám co mě k jeho zrušení vedlo. Nejspíš jeden z mých chvilkových rozmarů, které se v dané chvíli zdají jako nejlepší nápad na světě.
Pro tento blog jsem si zvolila přezdívku 'Dívka'. To slovo se mi líbí, protože mi připomíná slova 'dívat se'. A přesně to dělám. Dívám se, pozoruji, ale téměř nikdy nemluvím. Hlavu mám plnou myšlenek, které nemám komu svěřit, snad kromě mé terapeutky, která by mě měla vyléčit ani nevím z čeho.
Smyslem tohoto článku je nesmysl. Jen jsem chtěla, aby to byl jakýsi úvod do mojí mysli, kterou se tu pokusím trochu otevřít. Ještě nevím o čem budu psát dál a jestli se mi vůbec podaří zformulovat mé myšlenky do smysluplných vět. Je možné, že tohle je první a taky poslední článek tady, nebo možná přibude tisíc dalších. Já totiž nikdy nevím, jak se budu cítit za pět minut.

Dívka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama