Deník knihomola.

31. března 2015 v 17:26 | Dívka. |  Deník knihomola.
Na to, že mám design do růžova je to tu plné vcelku depresivních keců a tak jsem hledala něco, čím bych tenhle blog mohla oživit. Nejdřív jsem to tu chtěla mít jako takový vymývač mozku, ale pak jsem si řekla, že založit si nějakou rubriku, kde se s vámi podělím o svoje názory a pocity z nějakých věcí, není zas tak špatný nápad.
Vzhledem k tomu, že jsem velký knihomol a do knížek ráda utíkám, rozhodla jsem se založit rubriku s názvem 'Deník knihomola'.
Knihy jsou moje velká vášeň. Mám jich doma obrovskou hromadu a už je ani pomalu nemám kam dávat. Nejraději čtu detektivky, horory a do určité míry i sci-fi, ale ráda si přečtu cokoliv od jakéhokoli žánru. Moc nemusím takové ty přeprsklé love story, které jsou snad ještě víc sci-fi než samotný sci-fi žánr. Mezi moje oblíbené autory patří Stephen King nebo Jo Nesbø.øøø
Budu se snažit psát neumělé články, které bych moc přecenila, kdybych se je opovážila nazvat recenzemi. Knihy budu hodnotit sama za sebe a proto se můj názor nemusí shodovat s tím vaším.
Ráda vám doporučím nějakou knihu a budu ještě radši, pokud nějakou knihu doporučíte vy mně. Možná se tu také setkáte s nějakými mými wish-listy, čili s knihami, které mám v plánu si přečíst.
Takovéhle články jsou pro mě novinka a s jejich psaním nemám žádné zkušenosti, proto jsem sama na sebe zvědavá, jak mi to půjde.

Dívka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama