Vánoční nálada.

16. prosince 2015 v 14:33 | Dívka. |  Výlev mozku.
Veselé Vánoce všem!!!
Ačkoli jsem všeobecně nepozitivní člověk, v posledním týdnu ze mě vyzařovala tak pozitivní energie, že si toho všimli i kolegové z práce. Vánoční nálada se konečně dostavila. A to v plné parádě.
Prozpěvuji si vánoční písničky, dárky balím na desetkrát, protože si nemohu vybrat ten nejhezčí balicí papír. A i když budu letos Vánoce slavit jen s kočkou, můj byt ovládly vánoční dekorace. Nemám nikoho, kdo by o Vánocích přišel a pochválit mi výzdobu. Ani nikoho takového nepotřebuju. Dělám to prostě proto, že mi to přináší potěšení. A když to těší mě tak proč ne, že? Strašně mě začalo bavit dekorace vyrábět, takže mám plný byt různých blbůstek, na které jsem našla tutoriál na youtube.
Nemůžu se dočkat, až si pustím Ukradené Vánoce a Grinche. Byt nesdílím s televizí a proto nebudu sjíždět jeden program za druhým a koukat na pohádky. Myslím, že mi bohatě postačí můj filmový adventní kalendář (ve kterém se mimochodem držím, stihla jsem se zatím podívat každý den na nějaký film).
Už jsem dokonce koupila dárek i pro sebe (haha). Koupila jsem si knihu, ale obávám se, že už to do Vánoc nevydržím a začnu ji číst dřív. To pak samozřejmě využiji jako záminku ke koupi další knihy.
No tak já jdu asi upéct nějaké perníčky, protože se na ně těším už strašně dlouho. A nechci se chlubit, ale jako...dělám je fakt dobrý.
A co vy a letošní Vánoce?


Dívka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama