Růžové stavy.

23. ledna 2016 v 15:49 | Dívka. |  Výlev mozku.
Růžové stavy... Co je to? Já jsem tak pojmenovala naivní stavy své mysli. Projevují se nadměrnou naivitou a pozitivním přístupem. Někdy se mě drží dlouho, jindy se jen mihnou a jsou zase pryč. Pokaždé si ale řákám, jak silná můžu být. A že můžu překonat všechny své problémy. Že lidi vlastně nejsou tak špatní. A že se sebou chci něco dělat. Že se chci postavit svému strachu. Bla, bla, bla... BLBOST!!!
Prostě jsou to stavy, kdy si všechno maluju růžově. Jak budu silná a nenechám se ovládat depresí a nočními můrami. Zapomínám, jak silné dokážou tyto věci být. A pak když přijdou, jsem překvapená silou ran, které rozdávají.
Namlouvám si, že už nepotřebuju prášky, protože se přece cítím tak skvěle. A pak je vysadím a zjistím, že tak 'skvěle' jsem se cítila právě díky těm práškům. A že bez nich to už prostě není ono. Nechci žít v té šedé realitě a tak polykám barevné prášky, které mi nasadí ty úžasné růžové brýle, které se tak těžko sundávají.
Obávám se, že bez prášků už nedokážu žít. Stala jsem se obyčejnou závislačkou, která vidí jen zkreslený svět. Závislačku, která si zaslouží maximálně tak pořádně nakopat, aby se konečně probrala.
Jak dlouho takhle ještě budu fungovat? Nevím, netuším. Je to se mnou jako na lodi, která pluje na rozbouřeném moři. Nikdy nevím, jaká vlna se mi přežene přes hlavu. Nálady měním několikrát za minutu a jsem unavená sama ze sebe.
Připomnám si, že mám brát denně dva prášky a ne čtyři, jako to dělám. Způsobuji si tím jen další problém, kterého se budu muset časem zbavit.
A já to vím. Vím, že si za všechno můžu sama. A taky já sama to můžu napravit. Ale povede se mi to vůbec někdy? Nebo už je pozdě?
Nikdy to nedokážu. A můžu si říkat co chci. Vždycky to ve mně bude. Ta hnusná černota. Ten démon, který se jednou z čas probouzí. Nikdy ho nedokážu úplně zabít...


Dívka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 23. ledna 2016 v 16:04 | Reagovat

přesně tak, taky to tak mám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama