Rok na blogu aneb rok pokroku.

26. února 2016 v 23:03 | Dívka. |  Výlev mozku.
Dnes je to přesně rok od vydání prvního článku na tomto blogu. A já musím říst, že od února milulého roku jsem prošla neuvěřitelnými změnami.
Zatímco jsem začínala psát jako uzlíček neštěstí plný depresivních myšlenek, teď píšu tento článek jako osoba, která již pět měsíců nezažila jediný panický záchvat. Můsím ale zaklepat aby to tak zůstalo.
Neříkám, že jsem se zbavila i ostatních psychických problémů. To bohužel ne. Ale bojuji s nimi. A i moje hazardy s prášky se snažím krotit tak, aby za nějakou dobu úplně zmizely.
Někdy v červenci přišel ten obrovský zlom, kdy jsem se začala pořádně snažit stát se lepším člověkem. Začala jsem se dívat na svět v pozitivnějším světle, i když to nebylo vždy lehké.
Blog jsem založila proto, abych měla místo kde se vypsat ze svých špatných nálad. A to se mi splnilo. Dokonce to nakonec neskončilo jen u mého vylévání srdíčka a vypisováníčka ze špatných náladiček, ale začala jsem sem psát i své myšlenky a názory. Skvělá ventilace. Blog se stal mou nedílnou součástí a já si už nemůžu představit, že bych neměla kam napsat své myšlenky. Ať jsou dobré, nebo špatné.
Na konec bych chtěla poděkovat za každý milý i kritický komentář, který jste tu na mém blogu zanechali.
Kdo jsem teď pro mě pořád není ideální. Deprese se vracejí, ale já pevně věřím, že se jich zbavím. Pokud samozřejmě vytrvám.

Dívka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama