Březen 2016

Pro jedno jsem zapomněla na druhé.

24. března 2016 v 22:34 | Dívka. |  Výlev mozku.
Od mého posledního článku uběhl již celý měsíc. Připadám si jako při psaní prvního článku. Je to jako věčnost, co jsem naposledy publikovala článek.
Došly mi myšlenky, neměla jsem o čem psát. Nepotřebovala jsem to. Měla jsem dost práce se svou prací mimo internet a to mě naprosto zaneprázdnilo.
Ano, jsem workoholik. Myslím si to a uznávám to. Dokážu v práci sedět i po pracovní době ačkoliv za to nejsem placená. Proč? Protože mě ta práce baví a naplňuje mě. A doma na mě čekají čtyři bílé stěny a černé myšlenky.
Uvědomila jsem si ale, že jsem se díky práci odtrhla od svých koníčků. Nečetla jsem, nemalovala jsem, nepsala jsem na blog. A to je podle mě škoda.
Mám ráda svou práci, ale také ráda dělám spoustu jiných věcí, které mě naplňují dobrými pocity. A dobré pocity je to co potřebuji. Nechci se omezovat v něčem do dělám ráda.
Ačkoliv jsou moje články povětšinou nesmyslnou snůškou neuspořádaných myšlenek, pro mě mají význam. Jsou stejně neuspořádané jako myšlenky v mé hlavě. A proto je píšu. Protože mám v hlavě bordel, který se snažím uklidit. A jak můžeme docílit krásného, minimalistického pořádku? Ano, docílíme ho tak, že vyházíme spoustu nepotřebných věcí.
Viděli jste někdy reality show Po krk v odpadcích? Tak přesně takhle to teď vypadá v mé hlavě. Spousta nepotřebných myšlenek, které se mě drží jako klíšťata a nechtějí se mě pustit. A tak beru kleštičky a dezinfekci v podobě blogu a klíště vytahuji. Hezky pomalu, kroutivým pohybem. Někdy se to nepovede a z klíštěte zůstane rozmatlaná krvavá kašička. A právě tato kašička jsou moje články.
Konec nechutným přirovnáním. Doufám, že jste měli skvělý měsíc. Nezapomínejte na sebe a dělejto to co vás baví.


Dívka.