Mám problém s...láskou?

11. dubna 2016 v 16:20 | Dívka. |  Výlev mozku.
Začala jsem si rozumět s jedním kolegou z práce. Říkejme mu pan N.
Jako hodně rozumět. Posloucháme stejnou hudbu, díváme se na stejné seriály... Povídáme si o věcech, které máme rádi společně a mě to neskutečně baví.
Ale...vždycky tu bude nějaké ale... Pan N. o mě projevil zájem ne jako o kamarádku, ale jako o přítelkyni. A po pravdě? Já nevím,, nejsem si jistá. Po té duševní stránce si rozumíme, máme pár věcí společných a je mi s ním dobře. Baví mě si povídat o seriálech a on je do nich maniak ještě víc než já.
Jenže z tohohle by bylo super kamarádství. Ale vztah? Nijak mě sexuálně nepřitahuje a to je podle mě špatně. Ráda s ním trávím čas, ale že bych měla chuť si to s ním rozdat to zrovna jako ne no...
Nevím... Ráda bych to s ním zkusila, protože jak už jsem řekla, je mi s ním vážně dobře. Ale mám strach, že bych mu po měsíci prostě řekla, že z mé strany to nefunguje. Že bych ranila jeho city.
Nemůžu říct, že k němu nic necítím. To ano, ale ty city nejsou kompletní tak jak by měly být. Cítím k němu víc než ke kamarádovi, ale míň než k partnerovi.
Ráda bych s ním byla jen kamarádka, ale bojím se, že on ne. Bojím se, že se na mě vykašle pokud ho odmítnu. Nechci o něj přijít. je to jediná osoba, se kterou jsem se za poslední měsíce opravdu sblížila...
Nevím komu se svěřit a tak to píšu sem a možná očekávám nějakou drobnou radu jak z téhle situace ven. Co byste na mém místě dělali vy?


Dívka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shira-elizabeth shira-elizabeth | E-mail | Web | 12. dubna 2016 v 8:08 | Reagovat

Zkus mu to říct. Přesně to, co jsi napsala, uvidíš, co on na to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama