Listopad 2016

Jen tak mimochodem.

13. listopadu 2016 v 13:01 | Aerith |  Výlev mozku.
Jen tak mimochodem jsem si vzpomněla, že jsem už dlouho nic nenapsala, ačkoliv si pořád slibuju, že napíšu.
Nahromadilo se mi tu mnoho knihomolského materiálu, o který je třeba se podělit. Tak například momentálně čtu knížku Ostrov Sviní od Mo Hayder a páni...to je tak napínavý!!! Vážne, tak dobrou knížku jsem nečekala. Nechápu jak na goodreads může mít tak nízké hodnocení.
Jo a taky jsem se s vámi chtěla podělit o skvělou akci, kterou teď má česká pošta. Za objednávku, kterou si necháte doručit od nich dostanete slevový kód na audioteka.cz a můžete si vybrat jednu z několika audioknih ZDARMA!! A jsou to dost populární knížky. Já jsem si vybrala mého milovaného Stoletého staříka namluveného mým milovaným Martinem Stránským.

Jen tak mimochodem už jsem v pohodě. Teda úplně ne, ale rozhodně víc než před měsícem, dvěma. Znovu chodím do práce, našla jsem si novou doktorku s novými prášky a svět se zdá opět docela fajn.
Mám spoustu práce, byla jsem dlouho mimo. Alespoň nemám čas myslet na blbosti.

Jo a jen tak mimochodem, ty pozitivní sračky, co jsem psala před rokem, nečtěte. Mám chuť je smazat, ale na druhou stranu je to část mých myšlenkových pochodů a tady na tom blogu to přece o myšlenkových pochodech je ne? No..zkrátka...jsou to blbosti, ale já si přesně vybavuju jak jsem se při jejich psaní cítila.
Teď už bych to takhle nenapsala, protože jsem se přestala snažit být pozitivní. Zjistila jsem, že to není pro mě. Jsem realistický pesimista a z optimisty mám ta akorát kýčovitý kecy, který mi občas vlezou do hlavy.

No tak to je asi všechno co jsem chtěla sdělit a vylejt si z mozku. Pokud tohle někdo čte, tak se mějte krásně a užívejte si podzimu, protože pak bude zima a to je fuj.


Aerith.