Co má se stát, stane se.

13. dubna 2017 v 21:32 | Aerith |  Téma týdne.
A člověk na tom nic nezmění. Leda že by uměl cestovat časem. A kdo by tohle chtěl? Myslím, že docela dost lidí. Ale já teda ne.
Já si ráda počkám co mi život přinese. Slovo osud mi není cizí. A citát "When life gives you lemons, make lemonade.", je moje životní motto.

Jsem zastáncem názoru, že člověk se hledá celý život. Celý život objevuje věci, které mu vyhovují a hlavně by neměl, jak se říká, usnout na vavřínech, ale neustále se zlepšovat.
Já stále vylepšuji a hledám svou životní filosofii a toto motto do ní jednoznačně patří.
Nevidím smysl v neustálém honěním se za úspěchem. Dělám si věci, které mě baví a třeba úspěch přijde. A třeba taky ne. Ale to nevadí, protože já to nedělám pro úspěch, ale pro sebe. Já jsem středem svého vlastního vesmíru a nemám zapotřebí svůj vesmír vysvětlovat někomu jinému, nebo ho dokonce přetvářet kvůli někomu jinému než mě.
Nejsem cílevědomá. Nemám konkrétní cíle. Dělám věci z náhlého popudu a nepřemýšlím co z nich vznikne. O tom za mě přemýšlí osud. A pak všechno nějak dopadne. Dobře nebo špatně, všechno je práce vesmíru a sil, kterým nikdy zcela neporozumíme.
Snažím se dělat maximum toho co si myslím, že je pro mě dobré. Ale celkový výsledek stejně vždycky přinese osud.

Tak ten život tolik nehroťte. Udržujte si dobrou karmu a ono se vám to vrátí. Fakt. I když se vám může zdát, že vám osud někdy podkopává nohy.

A jak tohle všechno souvsí s tématem týdne? No...to je jednoduché.
Admini blog.cz nám všem tímto tématem dávají prostor se vyjádřit v podstatě na jakékoliv téma. Můžeme napsat cokoliv co nás trápí, nebo co chceme sdílet s ostatními. Protože tohle téma týdne umožňuje každému vzít si na chvíli slovo.
Třeba si z tohoto článku někdo něco vezme, třeba ne. Každopádně bych ale byla ráda, kdybyste se se mnou vy v komentářích podělili o vaší životní filosofii.

Aerith.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama